Реєстрація.    Створить PS Вівторок, 13.11.2018, 09:21

Меню сайту
Категорії розділу
Конспекти занять [1]
Дослідницька діяльність [1]
Мовленнєвий розвиток [4]
Пізнавальний розвиток [13]
Художньо-естетичний розвиток [2]
Ігрова діяльність [8]
Методичний кабінет [20]
Персональний кабінет
Привіт: Гість

Сообщения:

Гість, ми раді вас бачити. Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь!
Форма входу
Погода

Для завантаження інформації з сайту ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!

Головна » Файли » Методична скринька » Методичний кабінет

Річний план роботи ДНЗ
02.08.2011, 22:37
Річний план роботи ДНЗ
Аналіз
результатів освітньої та методичної роботи
ДНЗ «Умка» с. Гатне
за 2009 - 2010 навчальний рік

ДНЗ „Умка” с.Гатне Києво – Святошинського району працює над проблемою впровадження особистісно – орієнтованої моделі освіти та в 2009 – 2010 навчальному році працював над вирішенням таких завдань:
1. Сприяти підвищенню психологічної та педагогічної компетентності педагогів та батьків щодо розуміння закономірностей розвитку дитини, організації навчально-виховного процесу і розвитку пізнавальної активності дитини.
2. Активізувати взаємодію дітей з природнім довкіллям, продовжувати формувати поняття про природне довкілля як цілісний живий організм, вчити дітей елементам еколого-доцільної поведінки в природі.
3. Залучати батьків до активної участі в заходах, що проводяться в ДНЗ. Всебічно вивчати становище, статут родин та моделі взаємодії з ними для здійснення диференційованого підходу у вихованні та навчанні дітей.
З метою виконання основних завдань річного плану проводилась різноаспектна за змістом методична робота:
• педагогічні ради: організаційна,
«Оптимізація рухового режиму у дошкільному навчальному закладі»,підсумкова;
• педагогічні години: «Особистісно - орієнтована модель в педагогічній системі», «Основні аспекти впровадження Базової програми «Я у Світі», «Дидактичні ігри впродовж дня», «Робота з батьками по безпеці життєдіяльності дитини», «Розвиток зв’язного мовлення дошкільників», «Забезпечення рухової активності дітей в умовах ДНЗ», «Театралізована діяльність в ДНЗ»;
• консультації для педагогічних працівників: «Планування навчально-виховної роботи з дітьми дошкільного віку», «Адаптація новоприбулих дітей до умов життя ДНЗ», «Як створити розвиваюче середовище для дітей дошкільного віку», «Організація фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми », «Культура взаємин батьків та педагогічного колективу», «Сім ліній розвитку дошкільника», «Наступність у роботі дошкільного закладу та школи», «Моральне виховання дошкільників», «Безпека життєдіяльності дітей в літній період»;
• круглий стіл: «Варіанти планування за Базовою програмою «Я у Світі», «Профілактика дитячої захворюваності »;
• консультації для батьків: « Вперше до дитячого садка», «Дитина в сім’ї».
• відкриті перегляди занять та режимних процесів.
• тематичні перевірки: «Ігрова діяльність дошкільників»,«Застосування рухливих ігор,вправ спортивного характеру в оздоровчій роботі з дітьми», «Робота ДНЗ щодо безпеки життєдіяльності дошкільників»;
• свята та розваги: «День знань»,«Осінь золота», «Свято Миколая»,новорічні ранки, «Мамине свято», «Прощавай,садок дитячий», «День захисту дітей».
• Конкурси: природоохоронна акція «Допоможи птахам взимку»

Працює ДНЗ в україномовному режимі за чинною програмою « Я у Світі».
Використовує «Коментар до Базового компонента дошкільної освіти України».
У ДНЗ «Умка» протягом 2009-2010 н.р. функціонувало 3 групи. Наповнюваність груп залишається сталою. Режим перебування дітей не змінився. Всі 3 групи працюють за 12-годинним режим перебування дітей у дошкільному закладі.
Усі педагоги систематично працюють над вдосконаленням своєї фахової майстерності, відвідують постійно діючи семінари, упроваджують перспективний педагогічний досвід з питань оздоровлення вихованців.
Педагогічний колектив закладу прикладає багато зусиль для зміцнення здоров’я дітей: впроваджуємо вправи з елементами коригуючої гімнастики, загартовуючі процедури.
У ДНЗ значна увага приділялась питанню харчування дітей. Щомісячно аналізується виконання натуральних та грошових норм. Дані аналізу заслуховуються на виробничих нарадах, засіданнях при завідувачу. Проводилась «С» вітамінізація 3-х блюд. Виконання натуральних норм за основними продуктами харчування в середньому становить 77 %. Незважаючи на те, що встановлена вартість харчування не забезпечує 100% виконання натуральних норм, в ДНЗ протягом усього року спостерігається найбільш збалансований підбір продуктів харчування.
Постійно здійснювався контроль з питань охорони життя і здоров’я дітей від нещасних випадків. Створена та діє комісія по перевірці обладнання в групах та на майданчиках. Дане питання висвітлюється на батьківських зборах. За період 2009 – 2010 н.р. не було зафіксовано жодного випадку травматизму дітей під час навчально – виховного процесу
У 2009 – 2010 н.р. педагогічний колектив ДНЗ почав роботу з пошуку та впровадження нових технологій, форм і методів організації навчально–виховного процесу в світі реалізації базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у світі»; продовжив роботу щодо формування мовленнєвої компетенції дітей дошкільного віку через розвиток у дитини мовлення, інтелекту і здібностей.
Слід відмітити і деякі недоліки у роботі закладу:
- актуальною проблемою є реалізація наступності між дитячим садком та школою;
- залишається гострою проблема створення особистісного розвивального середовища(усі групи), що передбачає облаштування куточків гарного настрою, психологічного розвантаження, спокою;
- низький рівень особистої участі педагогів у проведенні певних заходів;
- потребує вдосконалення підхід до проведення дидактичних ігор за рівнями пізнавального розвитку.

Основні завдання
на 2009 – 2010 навчальний рік

1. Ефективне впровадження у практику Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі»

2. Організація ігрової діяльності дітей в дошкільному навчальному закладі.

3. Фомування комунікативно-мовленєвої компетенції дітей дошкільного віку..

Проблема, над якою працює дитячий навчальний заклад: «Особистісно орієнтована модель освіти».

Повністю матеріал треба зкачати з сервера!!!!
Категорія: Методичний кабінет | Додав: Мишель
Переглядів: 50666 | Завантажень: 586 | Коментарі: 33 | Рейтинг: 2.9/55
Всього коментарів: 321 2 3 4 »
32 галина  
цікавий матеріал

31 галина  
досить цікавий матеріал

30 Наталя  
потрібен календарний план для середньої групи

29 надя  
)))

28 наталія  
Як скачати?

27 Светлана  
Поделитесь информацией работа з батьками проведения обще садовых родительских собраний

26 leonidivna  
вихователь ДНЗ

25 алена  
Спасибі!

24 Olga  
)))

23 tanja09  
Дякую.

1-10 11-20 21-30 31-32
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту
Заходьте до нас в гості.
Сайт по логопедії
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018
Всі посилання, розташовані на даному ресурсі, були взяті з відкритих джерел інтернету. Всі права на матеріали, представлені в даному розділі, належать їх авторам, правовласникам і видавництвам.
Ні адміністрація, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші особи не несуть відповідальності за використання матеріалів даного розділу!
Зробити безкоштовний сайт з uCoz